FATİH FERFORJE

TARIHÇE

Fatih Ferforje Denizli
Fatih Profil Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Şirketimiz 1983 yılında "Fatih Profil Sanayi ve Ticaret A.Ş." ismiyle kurulmuştur. Ülkemizde, fabrika düzeyinde dekoratif demir imalatını hedefleyen firmamız, büyük emek ve özveri göstererek ferforje sektörünün kurucusu ve öncüsü olmuştur.

Şirketimiz, ferforje ürünleriyle yurdumuzun dört bir yanına bayilikler vererek müşterilerine daima yakın olmaya gayret etmiş, şu anda yaklaşık 250 bayisiyle büyük bir aile haline gelmiştir.

  • Davut Haddecilik

Grubunuz bünyesinde, Davut Haddecilik markasıyla sondaj kuyuları için delikli casing boru üretimi ve Türkiye’de İlk defa özel bir soğuk kesim tekniği ile “genişletilmiş hazır çelik profil” üretimi yapılmaktadır.

Davut Haddecilik internet sitesi için Tıklayınız

  • Yavuz Ferforje ve Demir Ticaret Sanayi A.Ş.

Grubunuzun pazarlama şirketi olan; Yavuz Ferforje A.Ş. 1998 yılında kurulmuştur. Grup ferforje ürünleri ve benzeri ürünlerin yurt içinde ve yurt dışında pazarlanması Yavuz Ferforje tarafından yürütülmektedir.

Fatih Ferforje Makine İmalat
Denizli'de yer alan fabrikamızda CNC tezgahlarımız ile ferforje modellerimiz için kalıp işleme ve şekillendirme işlemlerimiz ile bakım faaliyetlerimizin gerçekleştirildiği Makine İmalat Birimi'miz bulunmaktadır. Bu birim ayrıca ürünlerimize yönelik Ar-Ge faaliyetleri gerçekleştirmekte ve geliştirdikleri yeni teknikler ile Fatih Ferforje'nin üretimine katkı sağlamaktadır.

Firmamızın geniş makine parkurunda yer alan makinelerimizin listesini inceleyerek, Fatih Ferforje'nin kapasitesini öngörebilirsiniz.


Demirden mamul her türlü dekoratif ferforje ürünler, dekoratif borular, kesme ve baskılı saclar, sıcak ve soğuk dövme parçalar ile, Genişletilmiş hazır çelik profiller ve delikli casing sondaj boruları imalatı Şirketimiz bünyesindeki markalar adı altında gerçekleştirilmektedir.

KISACA FATIH FERFORJE

Kalite Güvence
1999 yılında, ISO 9001 Kalite Sistem Belgesini almaya hak kazanan firmamızdaki tüm personelimiz, dünyanın ilk ISO 9001 belgeli dekoratif demir üretici firması olmanın haklı gururunu ve sorumluluğunu her zaman hissetmektedir.
Rakamlarla Fatih
Fatih Ferforje Fabrika Üretim
Üretim Alanı : 15.000 m2 kapalı alan
Toplam Çalışan : 200 kişi
Kapasite : 11.000 ton/yıl
Yurtiçi Bayiler : 250
Yurtdışı Bayiler : 21
Ferforjede Sektör Lideri
Üretim çeşitliliği, kapasitesi ve teknolojik imkanları bakımından firmamız şu anda Türkiye, Orta Doğu ve Balkanlar'da ferforje sektöründe liderliği elinde tutmaktadır.

markalarımız

Fatih Ferforje Logo
Fatih Ferforje
Ferforje ve sac mamül ürünlerimizi kapsayan markamız.
Davut Haddecilik Logo
Davut Haddecilik
Genişletilmiş hazır çelik profiller ve delikli casing sondaj boruları ürünlerimizi kapsayan markamız.
FerArt Aksesuar Logo
FerArt Furniture & Accessories
Ferforje mobilya ve aksesuar ürünlerimizi kapsayan markamız.
Dede Ferforje Logo
Dede Ferforje
Ferforje ürünlerimizin bir bölümünü kapsayan markamız.